Kolejny kontrakt Skanska na warszawskim Okęciu

data dodania: 2012-04-16 15:05:36
źródło: Skanska
Skanska podpisała kolejną umowę z Przedsiębiorstwem Państwowym „Porty Lotnicze”. Tym razem umowa dotyczy wykonania „pod klucz” zespołu obiektów garażowo-warsztatowych na lotnisku Okęcie. Kontrakt o wartości ok. 18 mln zł brutto zrealizujemy do końca 2013 roku.

W ramach umowy wykonane zostaną obiekty utrzymania na warszawskim lotnisku im. F. Chopina, z których najważniejszym jest dziesięciostanowiskowy obiekt garażowo-warsztatowy. Będzie on przeznaczony dla specjalistycznego sprzętu mechanicznego utrzymania nawierzchni lotniskowych z funkcją warsztatu mechanicznego na dwóch stanowiskach i instalacją tankowania płynem do odladzania nawierzchni na pięciu stanowiskach. Skanska zbuduje też magazyn płynnych i stałych środków chemicznych do odladzania nawierzchni z instalacją dystrybucji płynów.

 

- W zakres powierzonych nam zadań wchodzi także wykonanie myjni, akumulatorowni, kabiny lakierniczej i zasieków na zanieczyszczenia - mówi kierownik budowy, Piotr Sotkiewicz. - Ponadto zrealizujemy nawierzchnie drogowe, place manewrowe, a także rozbierzemy obiekty, które kolidują z budową - dodaje.

 

Łączna powierzchnia obiektów po przebudowie będzie wynosić ok. 3200 m kw. Projekt zakończymy z końcem 2013 roku.
 


Komentarze (1)

  • dodano 2014-05-03 14:25:47 przez HEnryk Pol_ak

    Piotruś wiedziałem że dasz radę

dodaj komentarz

Proszę zapoznać się z regulaminem