Partnerzy serwisu:

Jubileuszowy konkurs wiedzy o Budimeksie

Redakcja 19.03.2018

Jubileuszowy konkurs wiedzy o Budimeksie
fot. Budimex
Największa firma budowlana, a zarazem partner naszego portalu – Budimex – obchodzi w tym roku jubileusz 50 –lecia. Z tej okazji zapraszamy Czytelników do udziału w konkursie wiedzy o Budimeksie.
Każdego dnia w południe, na naszym facebookowym profilu, www.facebook.com/rynekinfrastruktury, pojawią się pytania dotyczące historii lub współczesnych inwestycji realizowanych przez Budimex.

Udział w konkursie będzie polegał na udzieleniu poprawnych odpowiedzi na wszystkie zadane pytanie i przesłanie ich na adres konkurs@rynek-kolejowy.pl do końca danego dnia.

Spośród osób, które poprawnie odpowiedzą na pytania, każdego dnia wylosujemy 5 osób, które otrzymają nagrody-niespodzianki. Będą to upominki/gadgety reklamowe Budimeksu.

Pod uwagę będą brane tylko odpowiedzi przesłane za pośrednictwem poczty elektronicznej (nie będziemy uwzględniać tych udzielonych np. w komentarzu do posta). Zwycięzców poinformujemy o wygranej drogą mailową.
       
Odpowiedzi na pytania można szukać zarówno na portalu RynekInfrastruktury.pl, jak i na stronie internetowej naszego partnera – www.budimex.com

Konkurs potrwa od wtorku 20 marca do piątku 23 marca. Zapraszamy do udziału! Mamy nadzieję, że będzie to także okazja do spojrzenia na historię polskiego budownictwa.

Regulamin konkursu

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Budimex
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony