Partnerzy serwisu:

DK-94 w Olkuszu – kolejny przetarg tylko na dokumentację

ep. 01.10.2019

 DK-94 w Olkuszu – kolejny przetarg tylko na dokumentację
fot. Google Maps
Pod dwóch nieudanych przetargach na rozbudowę tzw. starej czwórki, czyli drogi krajowej nr 94 w Olkuszu GDDKiA ogłasza przetarg obejmujący tylko dokumentację.
Chodzi o odcinek drogi krajowej przebiegającej przez miasto na odcinku 4,4 km.Wyświetl większą mapę

GDDKiA już dwukrotnie próbowała wyłonić wykonawcę projektu i robót budowlanych. Za każdym razem ceny zaproponowane przez firmy przerosły możliwości inwestora. Za pierwszym razem budżet zamawiającego opiewał na 107,1 mln zł, a najtańsza oferta była warta 157 mln zł. W powtórzonym przetargu, przy tym samym budżecie najniższa oferta była warta 147,231 mln zł. Postępowania zostały unieważnione.

Rym razem GDDKiA ogłasza przetarg obejmujący opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej. Wykonawca będzie odpowiedzialny za opracowanie projektu budowlanego, materiałów do decyzji ZRID, projektu wykonawczego i innych opracowań dokumentacji, pozwoleń i decyzji niezbędnych o uzyskania ZRID oraz po tej decyzji.

W ramach rozbudowy trzeb am.in. uwzględnić rozbiórkę dwóch istniejących oraz budowę nowych przejść dla pieszych pod drogą, 5 przepustów z dostosowaniem ich konstrukcji do przeniesienia obciążenia klasy A oraz 6 skrzyżowań. Trzeba też uwzględnić budowę pasów do lewoskrętów.

Oferty będą przyjmowane do 5 listopada, a czas na realizację zamówienia – wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego – to 55 miesięcy.

PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony