Partnerzy serwisu:

3,9 miliona na przebudowę ulicy w Skierniewicach

Redakcja 06.09.2019

3,9 miliona na przebudowę ulicy w Skierniewicach
fot. Wikipedia
Fundusz Dróg Samorządowych przekazał znaczną sumę na przebudowę ulicy Rawskiej w Skierniewicach. Kwota przeznaczona na remont wynosi ponad 3,9 mln złotych. Urząd miasta informuje, na co dokładnie zostaną przeznaczone pieniądze.
Prawie 4 miliony złotych zostaną wykorzystane na przebudowę ulicy Rawskiej od ulicy Mszczonowskiej do skrzyżowania z Aleja Niepodległości. Inwestycja obejmie również skrzyżowania z mniejszymi ulicami, takimi jak: Mireckiego, Długa, Ogrodowa i Św. Stanisława.

Ulica Rawska ma być rozbudowana do szerokości od 5,5 do 6 metrów. Wykonany zostanie nowy chodnik oraz około 40 miejsc postojowych. Ponadto na skrzyżowaniu Rawskiej i Niepodległości wybudowane zostanie jednopasmowe rondo z 5 wlotami, co pozwoli między innymi bezkolizyjnie wprowadzić ruch z ulicy Kilińskiego. Nie zabraknie także przebudowy i modernizacji infrastruktury technicznej.

Całość zadania warta jest blisko 5 milionów złotych. Pozyskane dofinansowanie pozwoli pokryć 80 procent kosztów. Inwestycja ma zostać zrealizowana do października 2020 roku.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony