Partnerzy serwisu:

Aldesa zakończyła inwestycję dla PERN

inf. pras. 26.07.2021

arrow
arrow
Aldesa zakończyła inwestycję dla PERN
fot. mat. pras. Aldesa
Aldesa zakończyła inwestycję dla PERN
Aldesa zakończyła inwestycję dla PERN
Aldesa zakończyła inwestycję dla PERN
Do użytku zostały oddane dwa zbiorniki paliwa w bazie PERN w Dębogórzu koło Gdyni. Ich pojemność wynosi łącznie 64 tys. m3. Inwestycję zrealizowała Aldesa. Prezentujemy zdjęcia gotowych zbiorników.
– Dzięki innowacyjnej metodzie budowy udało się nam ograniczyć czas realizacji w stosunku do metod tradycyjnych – mówi Ewa Mizerska, dyrektor w Aldesa Polska – okres ten został skrócony do 52 tygodni. To dzięki nowej metodzie budowy z wykorzystaniem siłowników do podnoszenia płaszcza w trakcie wznoszenia i scalania płaszcza cylindrycznego. Minimalizuje ona ryzyko pracy na wysokości, ponieważ dach zbiornika montowany jest w pierwszej kolejności i odbywa się to na poziomie zerowym. Zbiorniki niejako rosną wraz z postępem ich budowy.

W myśl umowy z PERN S.A. konsorcjum Aldesa Construcciones Polska jako lider, Aldesa Construcciones S.A. oraz Mekro sp. z o.o. realizowali rozbudowę parku zbiornikowego bazy w Dębogórzu koło Gdyni.

W ramach inwestycji powstały dwa zbiorniki dla produktów naftowych kl. III, każdy o pojemności 32 tys. m3, wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Zbiorniki zostały włączone do istniejącego układu technologicznego bazy.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony