Partnerzy serwisu:

Andrzej Gut-Mostowy nowym wiceministrem rozwoju

ep. 08.01.2020

Andrzej Gut-Mostowy nowym wiceministrem rozwoju
Fot. MR
Ministerstwo Rozwoju ma nowego wiceministra. 3 stycznia na stanowisko sekretarza w resorcie został powołany Andrzej Gut-Mostowy. Będzie się zajmował promocją polskiej marki, będąc jednocześnie pełnomocnikiem Prezesa RadyMinistrów w tym zakresie..
Nowy wiceminister ukończył studia magisterskie na kierunku gospodarka turystyczna oraz studia doktoranckie na kierunku gospodarka regionalna na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Jest posłem z Małopolski, pełniącym mandat przez trzy kadencje od roku 2005 do 2015. Mandat posła zdobył także w wyborach w 2019 roku.

W latach 1998–2005 był radnym Województwa Małopolskiego, pełnił także funkcje radnego oraz członka zarządu miasta Zakopane.

Był m.in. wiceprezesem Tatrzańskiej Izby Gospodarczej oraz prezesem i członkiem Zarządu Małopolskiej Organizacji Turystycznej.

Obecnie kierująca resortem rozwoju Jadwiga Emilewicz ma sześciu zastępców. Są to sekretarze stanu: Andrzej Gut –Mostowy oraz Krzysztof Mazur, a także podsekretarze stanu: Marek Niedużak, Robert Krzysztof Nowicki, Olga Ewa Semeniuk oraz Marek Redźko,
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony