Partnerzy serwisu:

Bałtycki Terminal Kontenerowy w Gdyni ma nowego prezesa

inf. pras. 11.06.2019

Bałtycki Terminal Kontenerowy w Gdyni ma nowego prezesa
fot. mat. pras.
ICTSI, właściciel BCT – Bałtyckiego Terminalu Kontenerowego nominował Wojciecha Szymulewicza na nowego prezesa Zarządu BCT.
Wojciech Szymulewicz zastąpił dotychczasowego Prezesa BCT, Krzysztofa Szymborskiego, który odszedł na emeryturę po 10 latach zarządzania terminalem.

Wojciech Szymulewicz swoją karierę w BCT rozpoczął w 2006 roku jako Kierownik Działu IT. W ciągu ostatnich 13 lat pracował na kluczowych stanowiskach w BCT oraz za granicą na rzecz Grupy ICTSI. Od 2016 roku był Prezesem Zarządu w Adriatic Gate Container Terminal (AGCT) w Rijece, w Chorwacji.

– Witamy pana Wojciecha Szymulewicza z powrotem w Gdyni. Skuteczność operacyjna, innowacyjne rozwiązania logistyczne i znaczący wkład w działalność Portu Gdynia zapewniają stałym klientom BCT sprawną obsługę, która spełnia, a nawet przekracza standardy międzynarodowe. Jesteśmy przekonani, że pan Szymulewicz nie tylko zagwarantuje obecne, oferowane przez terminal, najwyższe standardy obsługi, ale również wniesie pozytywny wkład w nieustanny rozwój BCT – powiedział Hans-Ole Madsen, Senior Vice President, EMEA.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony