Partnerzy serwisu:

Będą mówić o Trasie Mostu Krasińskiego

Leonard Dolecki 23.02.2016

Będą mówić o Trasie Mostu Krasińskiego
fot. ZMID
W marcu każdy będzie mógł dorzucić swoje „trzy grosze” w konsultacjach w sprawie Trasy Mostu Krasińskiego. Spory jakie budzi cała inwestycja zapowiada gorącą atmosferę podczas spotkań, w czasie których będzie można zgłaszać swoje uwagi i opinie.
Do sierpnia br. prowadzone są prace związane z aktualizacją dokumentacji projektowej mostu Krasińskiego wraz z dojazdami. W tym czasie projekt może ulec zmianie i dostosowaniu do obecnie panujących warunków. Cała inwestycja budzi sprzeciw części Warszawiaków przez co Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych może oczekiwać napływu wielu uwag co do jej realizacji.

Spotkania będą dotyczyć rozwiązań dla ul. Krasińskiego, węzła z Wisłostradą oraz rejonu osiedla Śliwice. ZMID wyraża także chęć przeznaczenia jednego z pasów ruchu na nowym moście dla komunikacji publicznej. Spotkania odbędą się w trzech, najbardziej zainteresowanych sprawą, dzielnicach.

4 oraz 10 marca w godzinach 17:30-20:30 odbędą się spotkania na Żoliborzu w I Liceum Ogólnokształcące na ul. Alojzego Felińskiego 15. 9 marca, w tych samych godzinach – na Pradze-Północ w Akademii Leona Koźmińskiego na ul. Jagiellońska 57/5, a 7 marca, również w tych godzinach, - na Targówku w Urzędzie Dzielnicy na ul. Ludwika Kondratowicza 20.

Swoje uwagi będzie można zgłaszać również na stronie internetowej pod tym linkiem.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony