Partnerzy serwisu:

Będą stacje ładowania elektryków, to i urządzenia do ich testowania

inf. pras. 09.03.2019

Będą stacje ładowania elektryków, to i urządzenia do ich testowania
fot. Pixabay
Firma Beha-Amprobe wprowadza do swojej oferty w Polsce testery do stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Przyrząd EV-520 dedykowany jest przede wszystkim technikom z branży paliwowo-energetycznej, którzy dzięki niemu mogą uzyskać dostęp do gniazd stacji ładującej, aby wykonać testy bezpieczeństwa i testy funkcjonalne, symulując obecność pojazdu elektrycznego.
Elektromobilność to rewolucja, która dzieje się na naszych oczach. Stacje ładowania pojazdów elektrycznych przestają być już tylko ciekawostką i zaczynają na trwale wrastać w polski krajobraz. Ładowanie pojazdów elektrycznych przy sklepach, galeriach handlowych, biurach, oraz przy autostradach i drogach szybkiego ruchu będzie w najbliższym czasie szybko zyskiwało popularność.

Wyzwaniem na dziś jest nie tylko masowa produkcja samochodów elektrycznych, ale dynamiczny rozwój koniecznej infrastruktury, szczególnie stacji ładowania.
Zgodnie z planami i prognozami Ministerstwa Energii, do 2020 r. ma powstać 400 szybkich punktów ładowania samochodów elektrycznych i 6 tys. publicznie dostępnych punktów o „normalnej” mocy.

Firma Beha-Amprobe wprowadza do swojej oferty w Polsce testery do stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Urządzenie o nazwie EV-520 jest dedykowane przede wszystkim technikom z branży paliwowo-energetycznej.

Dzięki testerowi EV-520 mogą oni uzyskać dostęp do gniazd stacji ładującej, aby wykonać testy bezpieczeństwa i testy funkcjonalne, symulując obecność pojazdu elektrycznego.

Testery serii EV-520 są zaprojektowane również do napraw i rozwiązywania pojawiających się problemów technicznych. Zestaw adapterów umożliwia przeprowadzanie testów w połączeniu z odpowiednimi przyrządami testującymi, takimi jak tester instalacji (na przykład seria BEHA-Amprobe ProInstall), czy mierniki zakresów (na przykład ręczne oscyloskopy serii Fluke 120B Industrial ScopeMeter).

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony