Partner serwisu

Bentley udostępnia swoje oprogramowanie wykładowcom i studentom

inf. pras. 10.11.2021

Bentley udostępnia swoje oprogramowanie wykładowcom i studentom
fot. Bentley Systems
Bentley Systems, Incorporated, firma zajmująca się inżynierią infrastruktury, zgodnie z wcześniejszą obietnicą poszerzenia dostępu do swoich profesjonalnych aplikacji w celach edukacyjnych, ogłasza dzisiaj globalne rozszerzenie programu Bentley Education – co oznacza bezpłatny dostęp do licencji edukacyjnych ponad 60 popularnych aplikacji firmy Bentley dla wszystkich uprawnionych studentów i nauczycieli szkół średnich oraz wykładowców szkół wyższych, za pośrednictwem portalu Bentley Education.
Po ogłoszeniu 3 maja 2021 r. uruchomienia programu Bentley Education w pilotażowych krajach: Australii, Wielkiej Brytanii, Singapurze, Litwie i Irlandii, program spotkał się z dużym odzewem ze strony ponad 500 000 studentów i nauczycieli z wielu krajów, którzy odwiedzają portal Bentley Education. Teraz, dzięki globalnemu rozszerzeniu, program Bentley Education jest dostępny dla wszystkich studentów i nauczycieli szkół średnich i wyższych: politechnik, instytutów i uniwersytetów na całym świecie, co umożliwia używanie aplikacji firmy Bentley w salach lekcyjnych, laboratoriach i w domu.

– Wraz z globalnym naciskiem na rozwój infrastruktury pod kątem odporności i zdolności adaptacyjnych, pojawi się bezprecedensowe zapotrzebowanie na utalentowane osoby, które wykazują umiejętności i zdolność do pracy na wyższym poziomie projektowania przy zastosowaniu cyfrowych procesów pracy. Dzięki zapewnieniu studentom, nauczycielom i uniwersytetom na całym świecie odpowiedniego oprogramowania i materiałów, pragniemy przygotować ich na tę szansę i wspomóc system edukacji w pozyskiwaniu i rozwijaniu wymaganych talentów – powiedział Vinayak Trivedi, wiceprezes Bentley Education.

W oparciu o zróżnicowane zasoby edukacyjne stworzone dla studentów, portal Bentley Education zapewnia dostęp do kompleksowych materiałów szkoleniowych i treści opartych na projektach utrzymywanych we współpracy z głównymi uniwersytetami i partnerami branżowymi. Dzięki rejestracji w portalu Bentley Education w celu otrzymania dostępu do uprawnień licencyjnych, studenci i nauczyciele uzyskują również dostęp do dodatkowych materiałów, zawierających spostrzeżenia specjalistów z branży czy bezpośrednie obserwacje obecnych użytkowników programu, a także informacje na temat najnowszych i aktualnych trendów w branży – wszystko to do przyswojenia we własnym tempie i w nowoczesnym środowisku, które sprzyja nauce.

– Obecnie studenci preferują możliwość uczenia się we własnym tempie i odkrywania, co ich inspiruje. Program Bentley Education zapewnia właśnie to – społeczność studentów, nauczycieli i praktykujących specjalistów z branży, którzy pomagają odkryć nowe możliwości i rozpocząć satysfakcjonujące kariery w dziedzinie rozwoju infrastruktury dzięki przejściu na technologię cyfrową – powiedziała Katriona Lord-Levins, Chief Success Officer w Bentley Systems.

Więcej informacji na temat programu Bentley Education, w tym sposobu rejestrowania studentów i organizacji edukacyjnych, można znaleźć TUTAJ.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony