Partnerzy serwisu:

Bielany Wrocławskie. Utrudnienia przy wjeździe na A4, trwa remont

ep. 03.07.2018

Bielany Wrocławskie. Utrudnienia przy wjeździe na A4, trwa remont
fot. asvensson, flickr.com, CCA
GDDKiA wprowadziła tymczasową organizację ruchu na węźle autostrady A4 – Bielany Wrocławskie. To skutek trwającego remontu autostrady oraz dróg krajowych nr 5 i 35. Ruszył kolejny etap prac.
Remontowana jest łącznica wjazdowa z Legnicy do Wrocławia oraz wyjazdowa z Bielan Wrocławskich od Opola. Prace te nie utrudniają ruchu na ciągu głównym autostrady.

W ramach prac, które już zostały zakończone, wykonany został nowy przejazd awaryjny w rejonie węzła Bielany Wrocławskie. Wyremontowano także nawierzchnię jezdni północnej autostrady A4 na odcinku pomiędzy PPO Karwiany, a węzłem Bielany Wrocławskie oraz na łącznicy wyjazdowej z Bielan Wrocławskich do Legnicy oraz wjazdowej z Opola do Wrocławia.

 
fot. GDDKiA
Wszystkie planowane prace powinny się zakończyć w ostatnim tygodniu września. Remont łącznic ma być wykonany w ciągu tygodnia.

Remont autostrady A4 oraz dróg krajowych nr 5 i 35 ruszył pod koniec maja. Wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Kobylarnia.

Poza odcinkami zrealizowanymi oraz łącznicami węzła Bielany Wrocławskie, remontowana będzie jeszcze droga nr 5 na odcinku od granicy Wrocławia do A4 oraz DK-35 na odcinku od A4 do Bielan Wrocławskich. Prace obejmą także bariery linowe na części DK-5 oraz MOP Krajków Południe.

Prace będą kosztowały 15,2 mln zł.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony