Partnerzy serwisu:

Biłgoraj i nowa droga. Ponad 25 kilometrów DW-835 do remontu

Magdalena Romanowska 17.10.2019

Biłgoraj i nowa droga. Ponad 25 kilometrów DW-835 do remontu
fot. Pixabay
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie ogłosił przetarg na rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 835 na odcinku od Biłgoraju do granic województwa. Trasa obejmuje miejscowości Lublin, Wysokie, Biłgoraj, Sieniawa, Przeworsk, Kańczuga, Dynów, Grabownica Starzeńska.
Przedmiotem inwestycji jest odcinek drogi wojewódzkiej nr 835 w województwie lubelskim w powiecie biłgorajskim. Położony jest na terenie gmin: Biłgoraj, Księżpol i Tarnogród. Początek przedmiotowego odcinka znajduje się w mieście Biłgoraj, a koniec na granicy województw: lubelskiego i podkarpackiego.

Zaprojektowano drogę na parametrach drogi klasy G, wraz z budową i rozbudową obiektów inżynierskich oraz zabezpieczeniem lub rozbudową urządzeń obcych kolidujących z rozbudowywaną drogą i obiektami inżynierskimi.

W zakres robót wejdą między innymi: budowa i rozbudowa jednojezdniowego odcinka drogi wojewódzkiej DW-835, budowa i rozbudowa skrzyżowań z innymi drogami publicznymi, w tym budowa dwóch nowych skrzyżowań typu rondo oraz pozostawienie jednego skrzyżowania typu rondo w dotychczasowym układzie w miejscowości Tarnogród. Do tego dojdą roboty w zakresie branż sanitarnej, elektroenergetycznej i teletechnicznej.

Zamówienie jest planowane do współfinansowania ze środków pochodzących z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

O wyborze wykonawcy zadecyduje w 10 procentach udzielony okres rękojmi, również w 10 procentach doświadczenie kierownika budowy, w 20 procentach samodzielne wykonanie przez wykonawcę kluczowych części zamówienia. Największą wagę, czyli 60 procent, będzie miała cena. Oferty w przetargu można składać do 11 grudnia 2019 roku.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony