Partnerzy serwisu:

Blisko wyłonienia wykonawcy odcinka Kąkolewo – Garzyn w ciągu DK-12

Magdalena Romanowska 13.07.2020

Blisko wyłonienia wykonawcy odcinka Kąkolewo – Garzyn w ciągu DK-12
fot. GDDKiA
W prowadzonym postępowaniu przetargowym na przebudowę DK-12 na odcinku Kąkolewo – Garzyn wypłynęły 3 oferty, które zostały sprawdzone pod kątem merytorycznym. Oferta Przedsiębiorstwa Budownictwa Drogowego z Kalisza okazała się najkorzystniejsza. Firma zadeklarowała wykonanie prac za kwotę 7,9 mln zł brutto. Jeśli od dokonanego wyboru oferty nie wpłynie odwołanie  to jeszcze w lipcu br. zostanie zawarta umowa.
Oferty na wykonanie zamówienia zostały otwarte na początku lipca br. W postępowaniu na przebudowę około 5 kilometrowego odcinka DK-12 Kąkolewo – Garzyn wpłynęły trzy oferty. Złożone oferty zostaną sprawdzone pod kątem merytorycznym, co pozwoli na wybranie wykonawcy i zawarcie umowy. Zamawiający na realizację tego zadania przeznaczył kwotę 8,8 mln zł brutto.View Larger Map

Cenowo najniższą ofertę złożyła firma Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Kalisz na kwotę 7,1 mln zł brutto, natomiast najdroższą ofertę firma Colas Polska za kwotę 7,9 mln zł brutto.

Wszyscy wykonawcy zadeklarowali skrócenie terminu realizacji o 14 dni, 48 miesięczny okres gwarancji i zatrudnienie osoby bezrobotnej oraz osoby ds. rozliczeń.

Jako najkorzystniejsza została oceniona oferta Przedsiębiorstwa Budownictwa Drogowego z Kalisza. Jeśli od dokonanego wyboru oferty nie wpłynie odwołanie  to jeszcze w lipcu br. zostanie zawarta umowa.

Zakres inwestycji obejmuje: frezowanie istniejącej nawierzchni jezdni, wzmocnienie nawierzchni DK-12 do 11,5 tony/oś, poszerzenie jezdni do 7 m, budowę obustronnych poboczy i wykonanie nowego oznakowania poziomego i pionowego.

PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony