Partner serwisu

Budimex najkorzystniejszy na rozbudowę DK-79 Garbatka – Wilczowola

ep. 05.05.2022

Budimex najkorzystniejszy na rozbudowę DK-79 Garbatka – Wilczowola
fot. Google Maps
Warta ponad 114 mln zł oferta firmy Budimex została uznana za najkorzystniejszą w przetargu na rozbudowę drogi krajowej nr 79 między Garbatką i Wilczowolą.
To jedna z trzech ofert złożona w postępowaniu prowadzonym przez GDDKiA. Oferty w tym przetargu były składane na początku grudnia ub. r. Wszystkie złożone wówczas oferty, w tym najkorzystniejsza, przekraczały kwotę przygotowana przez inwestora (92 mln zł).

Przetarg obejmuje rozbudowę odcinka drogi o długości ok. 7,7 km na terenie powiatu kozienickiego i zwoleńskiego. Zadaniem wykonawcy będzie zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych.Wyświetl większą mapę

Celem jest dostosowanie odcinka drogi do parametrów drogi klasy GP. Wykonawca przebuduje istniejące drogi w zakresie kolizji z DK-79, wykona pas wielofunkcyjny (środkowy pas ruchu) do obsługi terenów przyległych oraz infrastrukturę dla pieszych i rowerzystów.

Na zjazdach do obiektów użyteczności publicznej wykonane zostaną lewoskręty. Do wykonania są także m.in. przepusty w tym m.in. w miejscowościach Garbatka Letnisko i Policzna, a także system odwodnienia terenu i oświetlenie.

Czas na realizację zamówienia to 33 miesiące.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Budimex
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony