Partner serwisu

Budimex najlepiej oceniony przez podwykonawców

inf. pras./Redakcja 15.07.2022

Budimex najlepiej oceniony przez podwykonawców
fot. Budimex
Zdaniem podwykonawców budowlanych Budimex jest firmą, z którą współpraca przebiega najlepiej. To wniosek z badań przeprowadzonych w I kwartale tego roku wśród 300 firm z całego kraju.
Budimex znalazł się na pierwszym miejscu spośród dziesięciu czołowych generalnych wykonawców, na pierwszym miejscu wśród polecanych jako partner do współdziałania, a także jako najlepszy partner pod względem warunków finansowych i terminów płatności.

– Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że po raz kolejny zostaliśmy pozytywnie ocenieni przez rynek. To dla nas bardzo duże wyróżnienie, które świadczy o zaufaniu i uznaniu wśród naszych partnerów. Na naszych budowach angażujemy w większości polskie firmy lokalne. Jest to ponad 50 tysięcy firm podwykonawczych i dostawców. Na naszych budowach pracuje w sumie ponad 20 tysięcy ludzi Przy realizacji każdej inwestycji, od wielu lat, dokładamy wszelkich starań do tego, aby nasi podwykonawcy rozwijali się wspólnie z nami – mówi Artur Popko, prezes Budimex S.A.

Współpraca z doświadczonym i cenionym generalnym wykonawcą niewątpliwie znacznie zwiększa poziom bezpieczeństwa finansowego podwykonawców.

– Współpracując z partnerami kierujemy się profesjonalizmem, poszanowaniem zasad etyki i dbamy o zachowanie najwyższych standardów w zakresie BHP, przestrzegania praw pracowniczych i wymogów środowiskowych – dodaje Artur Popko.

Organizatorem badania jest ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, polska firma posiadająca status centrum badawczo-rozwojowego. Od 2004 roku ASM przeprowadza ogólnopolskie badania wśród kilku tysięcy firm wykonawczych, a na podstawie wyników ogłasza ranking dla kilkudziesięciu kategorii. Ranking powstał 18 lat temu jako jedyny w Polsce projekt badawczy o niezależnym charakterze i szerokim zasięgu. Badanie opiera się na spontanicznych wskazaniach wykonawców, bez podanej listy marek do wyboru.
Budimex obsługuje obecnie ponad 190 kontraktów na terenie całej Polski i współpracuje z 50 tysiącami firm podwykonawczych.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Budimex
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony