Partner serwisu

Budimex pomoże pracownikom z Ukrainy

Redakcja 28.02.2022

Budimex pomoże pracownikom z Ukrainy
fot. Budimex
Pochodzący z Ukrainy pracownicy Budimeksu mogą liczyć na wszelką pomoc ze strony pracodawcy – chodzi zarówno o wsparcie dla samych pracowników, jak i członków ich rodzin. Budimex proponuje m.in. wsparcie w sprowadzeniu najbliższych krewnych do Polski, a tym, którzy zdecydują się wyjechać na wojnę, gwarantuje miejsce pracy po powrocie.
– Jesteśmy w kontakcie ze wszystkimi naszymi pracownikami z Ukrainy. Wszyscy otrzymali od nas możliwości pomocy, wsparcia finansowego i organizacyjnego dla ich rodzin przebywających na terenie Ukrainy, włączając w to sprowadzenie tych rodzin do Polski. Nasi pracownicy z Ukrainy otrzymali też ofertę wsparcia w zakwaterowaniu swoich bliskich w Polsce – poinformowała największa polska grupa budowlana.

Pracownicy zza wschodniej granicy to znacząca część pracujących w budownictwie w Polsce. Teraz wielu z nich mierzy się z nową sytuacją, która dotknęła ich rodziny pozostawione w Ukrainie. Część pracujących w Polsce stoi przed decyzją, czy wrócić do kraju, by walczyć.

– Wszyscy nasi pracownicy, którzy chcą wrócić na Ukrainę, mogą to zrobić bez żadnych przeszkód – deklaruje Budimex. – Gwarantujemy też tym pracownikom, że ich miejsca pracy będą na nich czekać, a my jako Budimex pomożemy im finansowo w czasie ich nieobecności w naszym kraju – zapewnia pracodawca i apeluje, by podobne świadczenia dla swoich pracowników zaproponowali podwykonawcy.

Budimex poinformował też, że niezależnie od pomocy dla pracowników firma organizuje systemową i długoterminową pomoc finansową, organizacyjna i psychologiczną dla uchodźców ukraińskich w Polsce.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Budimex
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony