Partner serwisu

Budimex z najkorzystniejszą ofertą na obwodnicę Kępna

Edyta Wsół 04.09.2015

Budimex z najkorzystniejszą ofertą na obwodnicę Kępna
fot. GDDKiA
Opolski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, prowadzący postępowanie przetargowe na projekt i budowę obwodnicy Kępna w ciągu drogi ekspresowej S11 w województwie wielkopolskim, wybrał najkorzystniejszą ofertę na wykonanie zadania. Należy ona do Budimeksu.
Oferta Budimeksu ma wartość 66,022 mln zł i stanowi 55,7% kwoty, jaką na to zadanie zamierzał przeznaczyć zamawiający. Przy wyborze najkorzystniejszej oferty GDDKiA kierowała się ceną (90%), terminem realizacji (5%) oraz okresem gwarancji (5%). Budimex zadeklarował, że wykona zadanie w ciągu 28 miesięcy i dał 10-letnią gwarancję na zrealizowane prace.

Postępowanie przetargowe na zrealizowanie obwodnicy Kępna zostało ogłoszone 6 listopada 2014 roku i było to możliwe dzięki wpisaniu tej inwestycji do załącznika nr 6 do Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2011-2015.

Przedmiot zamówienia stanowi zaprojektowanie i wykonanie odcinka I obwodnicy Kępna. Prowadzi on od istniejącej drogi krajowej nr 11 do węzła Kępno-Krążkowy, który powstał w ramach budowy drogi ekspresowej S8 Syców – Kępno – Wieruszów – Walichnowy.

Więcej informacji znajdziesz w Monitorze.

 

Zapraszamy na III Kongres Infrastruktury Polskiej, który odbędzie się 8 października 2015 roku w Łodzi. W tym roku wśród poruszanych tematów znajdzie się między innymi rola funduszy prywatnych w budownictwie infrastrukturalnym oraz kwestia relacji między członkami procesu inwestycyjnego.

Więcej informacji o Kongresie znajdziesz tutaj.

   
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Obwodnice
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony