Partnerzy serwisu:

Cementy CEMEX w nowych opakowaniach, z niezmienną gwarancją jakości

inf. pras. 12.03.2020

Cementy CEMEX w nowych opakowaniach, z niezmienną  gwarancją jakości
fot. mat. pras.
Od marca 2020 roku cementy workowane CEMEX są dostępne w nowych opakowaniach. Zmieniona szata graficzna znanych dobrze na rynku cementów czerwonego, niebieskiego, zielonego i białego to efekt dążenia firmy do zapewnienia klientom przystępnej identyfikacji wizualnej oraz zagwarantowania najwyższej jakości produktów przez cały rok.
Cementy workowane CEMEX to 120-dniowa gwarancja jakości 

W sezonie budowlanym 2020 r. cementy workowane CEMEX – czerwony, niebieski, zielony i biały zyskały nowe opakowania. Wraz z ulepszoną szatą graficzną opakowań, CEMEX zapewnił stałą gwarancję jakości produktów przez cały rok, to jest 120 dni dla cementów czerwonego, niebieskiego i zielonego oraz 180 dni dla cementu białego. Jest to możliwe dzięki specjalnej wkładce foliowej wewnątrz opakowania, która zabezpiecza produkt przed dostaniem się do niego wilgoci z zewnątrz.

Nowe opakowania, ta sama jakość i parametry

Produkty cementowe CEMEX można znaleźć w opakowaniach o rozpoznawalnej kolorystyce, odpowiadającej nazwom cementów. Na rynku dostępne są cementy w klasie CEM I, czyli produkty czerwony (cement portlandzki CEM I 42,5 R) i BIAŁY (cement portlandzki CEM I 52,5 R) oraz w klasie CEM II, która odpowiada cementom ZIELONEMU (cement portlandzki popiołowy CEM II/A-V 42,5 R) i niebieskiemu (cement portlandzki popiołowy CEM II/B-V 32, 5 R-HSR).

Informacje dotyczące gatunków cementów zostały umieszczone w widocznych miejscach na opakowaniu, w tym na froncie oraz bokach, aby umożliwić szybką identyfikację produktu na półce sklepowej bądź w składzie budowlanym. W dbałości o detale, CEMEX zwiększył przejrzystość parametrów technicznych, stosując w nowych opakowaniach białe oznakowanie, czytelne nawet z większych odległości.

Na tyle opakowania uwzględnione zostały praktycznie informacje dotyczące wykorzystania produktu, w tym dane techniczne, opisy możliwości zastosowania oraz zalecenia dotyczące dozowania i przygotowania mieszkanki betonowej. Wprowadzenie infografik i przejrzystych tabel umożliwi klientowi łatwiejsze odnalezienie produktu, którego potrzebuje oraz uzyskanie informacji o optymalnym wykorzystaniu produktu w odniesieniu do warunków atmosferycznych czy sposobów pielęgnacji.

Cementy CEMEX ze znakiem jakości Pewny Cement i certyfikatem EKO-ITB 

Wszystkie cementy workowane CEMEX niezmiennie posiadają certyfikację „Pewny Cement”, przyznawaną przez Stowarzyszenie Producentów Cementu firmom, które spełniają najwyższe normy i specyfikacje.

Cementy CEMEX w nowych opakowaniach, z niezmienną gwarancją jakości techniczne dotyczące parametrów produktu na wszystkich etapach: produkcji, konfekcjonowania i dystrybucji.

Produkty CEMEX posiadają również znak ekologiczny „EKO-ITB” Instytutu Techniki Budowlanej, który oznacza, że produkt spełnia wymagania pod względem mniejszej szkodliwości dla środowiska podczas całego cyklu życia produktu. Dodatkowo, cement NIEBIESKI posiada firmowy znak „EKO-operując”, który oznacza proekologiczny produkt, odznaczający się zmniejszoną emisją CO2 w procesie produkcyjnym, w porównaniu do produkcji z wykorzystaniem paliwa węglowego.

Cementy workowane CEMEX są produkowane w dwóch cementowniach firmy w Chełmie i w Rudnikach. Produkty z powodzeniem są wykorzystywane przez klientów w różnych segmentach rynku. Cementy CEMEX to pewna marka, potwierdzona Złotym Godłem Konsumencki Lider Jakości za lata 2014, 2019 i 2020.

Szczegółowe informacje o cementach workowanych CEMEX znajdują się TUTAJ
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
CEMEX Polska
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony