Partnerzy serwisu:

CEMEX Polska: Koncentracja na kliencie i aktywny udział we wszystkich segmentach rynku budowlanego

inf. pras. 08.07.2019

CEMEX Polska: Koncentracja na kliencie i aktywny udział we wszystkich segmentach rynku budowlanego
for. mat. pras.
– CEMEX dąży do aktywnego uczestnictwa w realizacji inwestycji infrastrukturalnych w Polsce, które wpływają pozytywnie na rozwój rynku materiałów budowlanych. Inwestując w rozwój nowych technologii, w CEMEX stale ulepszamy naszą ofertę dla klientów we wszystkich segmentach rynku budowlanego – mówią Rüdiger Kuhn, Wiceprezes Pionu Materiały, CEMEX Europa Centralna i Michał Grys, Dyrektor Pionu Materiały CEMEX Polska.
CEMEX Polska jest aktywnym uczestnikiem projektów dotyczących rozbudowy infrastruktury drogowej o znaczeniu krajowym i lokalnym. – Jesteśmy obecni z naszymi produktami i rozwiązaniami przy budowie m.in. autostrady A2, czy dróg ekspresowych S6 i S17. Firma uczestniczy również przy realizacji inwestycji kolejowych, w tym między innymi w przebudowie i modernizacji linii we wschodniej i południowej Polsce – mówi Michał Grys i podkreśla, że celem CEMEX jest aktywny udział przy realizacji inwestycji w różnych segmentach rynku budowlanego, przy jednoczesnym zagwarantowaniu wysokiej jakości produktów i usług dostarczanych dla klientów CEMEX.

Branża materiałów budowlanych stawia czoło wyzwaniom

Rosnąca liczba inwestycji niesie za sobą nie tylko szanse, ale i wyzwania, z którymi musimy się zmierzyć. Mimo dobrych prognoz dla branży materiałów budowlanych, pojawiają się kwestie wymagające podjęcia dodatkowych działań. Jak wyjaśnia Dyrektor Pionu Materiały CEMEX Polska, należą do nich między innymi wzrost kosztów produkcji, braki kadrowe na rynku pracy, czy też ograniczona dostępność środków transportu w szczycie sezonu budowlanego. – Staramy się jednak jak najlepiej mitygować istniejące wyzwania poprzez proaktywne działania, związane między innymi z planowaniem łańcucha dostaw, aby produkty CEMEX pojawiały się na czas na budowach – wyjaśnia M. Grys.


CEMEX Polska dba o potrzeby klientów i chce jak najlepiej sprostać ich oczekiwaniom. CEMEX oferuje swoim klientom produkty i usługi najlepiej dopasowane do ich potrzeb, które identyfikowane są w ramach projektów w obszarze „Customer Centricity”.   – Jako CEMEX chcemy być niezawodnym partnerem w biznesie, który oferuje nowoczesne rozwiązania. Jednym z takich rozwiązań jest platforma CEMEX Go, ułatwiająca proces składania i śledzenia zamówień za pomocą cyfrowych kanałów komunikacji – mówi Rüdiger Kuhn.


Oferta CEMEX na miarę potrzeb rynku

Istotnym priorytetem CEMEX jest inwestowanie w rozwój swoich zakładów, dzięki czemu firma będzie mogła lepiej odpowiedzieć na rosnące potrzeby rynku. – Jesteśmy gotowi do pokrycia zwiększonego zapotrzebowania na materiały budowlane, a nasze nowoczesne technologie, które wykorzystujemy przy produkcji betonu, spełniają najwyższe standardy, gwarantujące trwałość konstrukcji – oznajmia Rüdiger Kuhn.

Kruszywa z oferty CEMEX Polska, znajdują szerokie zastosowanie w licznych gałęziach przemysłu. Ich powtarzalne, wysokie parametry jakościowe są potwierdzone branżowym znakiem jakości „Solidne Kruszywa”. – Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprosta oczekiwaniom rynku i CEMEX będzie w dalszym ciągu wspierać rozbudowę polskiej infrastruktury – dodaje R. Kuhn.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
CEMEX Polska
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony