Partner serwisu

CEMEX w Złotej Szóstce INN:CSR

Elżbieta Pałys 10.12.2015

CEMEX w Złotej Szóstce INN:CSR
fot. Edyta Wsół
CEMEX Polska znalazł się wśród sześciu najlepszych firm, które realizują najciekawsze według INNPoland programy, projekty i akcje w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Lista INN:CSR jest pierwszym rankingiem INNPoland.pl, prezentującym spółki opierające swoją działalność biznesową na zasadach społecznej odpowiedzialności.
Złota Szóstka została wyłoniona na podstawie ankiety badającej zaangażowanie w działania CSR pięćdziesięciu firm w Polsce. Panel ekspercki szczegółowo analizował budowanie pozytywnych relacji z interesariuszami, inicjatywy na rzecz lokalnych społeczności, długo- i krótkoterminowe cele oraz osiągane efekty. Oceniane było także przełożenie podejmowanych działań z zakresu CSR na podnoszenie innowacyjności firmy.

Celem rankingu jest pokazanie i upowszechnienie najlepszych praktyk biznesowych na rynku oraz aktywny udział w promowaniu raportowania społecznego. Wśród wyróżnionych firm znalazły się także Samsung Electronics Polska, Unilever Polska, Tauron Polska Energia, Grupa Raben i Budimex.

CEMEX regularnie publikuje raport zrównoważonego rozwoju, od lat prowadzi dialogi ze swoimi interesariuszami i pracownikami oraz wspiera lokalne społeczności poprzez Fundację „Budujemy przyszłość”. Działania spółki związane ze zrównoważonym rozwojem skupione są na obszarach środowiskowym, społecznym, gospodarczym i ładu korporacyjnego. Realizując swoją strategię CEMEX podejmuje szereg inicjatyw związanych ze zdrowiem i bezpieczeństwem, etyką, różnorodnością i ochroną środowiska naturalnego. 

INNPoland to swrwis poświęcony polskim innowacjom i biznesowi. Łączy środowiska nauki, biznesu i instytucje publiczne. Jest miejscem ich spotkania i rozmowy. Wspierany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Drogi w technologii betonowej
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony