Partnerzy serwisu:

Czterech chętnych do zbudowania ekranów na A4 Kleszczów – Sośnica

mr 06.07.2020

Czterech chętnych do zbudowania ekranów na A4  Kleszczów – Sośnica
fot. GDDKiA
GDDKiA poinformowała o otwarciu ofert w przetargu na budowę zabezpieczeń przeciwhałasowych wzdłuż autostrady A4 na odcinku Kleszczów – Sośnica w km 292+400 do km 312+700, z wyłączeniem odcinka w miejscowości Bojków, wraz z przebudową istniejących zabezpieczeń. Swoje propozycje cenowe złożyły cztery firmy.
Najniższą cenę (3,9 mln zł) zaproponowała firma Justmar Marcin Turczyński z Chełmu Śląskiego. GDDKiA zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia 5,3 mln zł brutto.

Ta inwestycja ma na celu ochronę terenów i budynków mieszkalnych położonych wzdłuż autostrady A4 na odcinku od km 295+939,50 do km 310+054,00. Droga przebiega przez powiat gliwicki oraz przez gminy: Rudziniec, Sośnicowice, Pilchowice i Gliwice.

Zakres tej inwestycji obejmuje: przebudowę zabezpieczeń przeciwhałasowych na długości 772 m, budowę zabezpieczeń przeciwhałasowych o długości 542 m, w tym budowa zabezpieczenia w formie ziemnego ekranu akustycznego o długości 419 m. Wysokość ekranów akustycznych będzie sięgała od 3,5 m do 4 m, a w przypadku ziemnego ekranu akustycznego 5 m.

Złożone oferty będą badane i oceniane przy zastosowaniu następujących kryteriów: cena (60 proc.), przedłużenie okresu gwarancji jakości (20 proc.), czas trwania utrudnień − zajęcie pasa ruchu jezdni zasadniczej – 20 proc.

Zamawiający wymaga, aby roboty zostały wykonane w terminie czterech miesięcy, licząc od daty zawarcia umowy.


PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony