Partner serwisu

DB Schenker wprowadza na europejski rynek "Premium 10"

inf. pras. 25.05.2018

DB Schenker wprowadza na europejski rynek  "Premium 10"
fot. DB Schenker
DB Schenker wprowadza nowe na rynku rozwiązanie. Od teraz klienci mogą wybrać w systemie DB Schenker premium dodatkową opcję, która jest jeszcze szybsza i bardziej efektywna: „Premium 10”. Dzięki temu firmy będą mogły korzystać z usług świadczonych do określonej godziny – gwarantowanej dostawy przesyłek najpóźniej do 10.00.
W ubiegłym roku dostawca zintegrowanych usług transportowych i logistycznych całkowicie zmodernizował systemową sieć przewozów towarowych wprowadzając na rynek swoje produkty DB SCHENKERsystem i DB SCHENKERsystem premium. Codzienne połączenia transportowe między wszystkimi europejskimi centrami biznesowymi umożliwiają szybką dystrybucję towarów, tym samym stwarzają większą elastyczność produkcji dla europejskich przedsiębiorstw. Dzięki usłudze Premium 10 DB Schenker oferuje swoim klientom kolejną znaczącą przewagę pod względem terminów dostaw.

„Nowa opcja Premium 10 to szybkość i niezawodność. Jest to wydajne rozwiązanie dla wszystkich firm, które chcą wcześniej odbierać przesyłki, ponieważ nie mogą czekać do południa. Daje to naszym klientom przewagę pod względem jednego z najcenniejszych zasobów - czasu", wyjaśnia Christian Drenthen, Executive Vice President of Land Transport w DB Schenker w Europie. "Dzięki usłudze Premium 10 oferujemy naszym klientom określony i gwarantowany czas w całej Europie, co pozwala nam lepiej sprostać rosnącym wymaganiom produkcyjnym firm w systemie just-in-time.” Premium 10 jest logicznym dodatkiem do opcji Premium 13, czyli dostawy do godziny 13, która została wdrożona w marcu tego roku.

Ponad 20 000 pracowników w Europie

Konfiguracja sieci DB Schenker, która płynnie łączy ponad 430 oddziałów transportu lądowego w 38 krajach europejskich z najnowocześniejszym systemem operacyjnym, została zaprojektowana z myślą o rosnącym zapotrzebowaniu na transport transgraniczny.

DB Schenker, jako największy logistyczny operator lądowy, jest w stanie skonsolidować transport towarowy i dzięki zastosowaniu innowacyjnej strategii platform znacznie skrócić czas przewozu, a tym samym zmniejszyć emisję dwutlenku węgla. Ponad 20 000 pracowników dziennie obsługuje 300 000 przesyłek. Dzięki najnowocześniejszej technologii śledzenia status każdej przesyłki może być w każdej chwili monitorowany z dowolnego miejsca.

Sieć połączeń liniowych i hubów przeładunkowych DB Schenker pokrywa cały kontynent europejski. Daje to możliwość maksymalnego wykorzystania powierzchni ładunkowej pojazdów realizujących dostawy w sieci.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony