Partnerzy serwisu:

DCT Gdańsk. Przetarg na rozbudowę terminalu T2

Magdalena Romanowska 14.05.2020

DCT Gdańsk. Przetarg na rozbudowę terminalu T2
fot. DCT Gdańsk
DCT Gdańsk ogłosił przetarg na rozbudowę terminalu T2. Zadanie jest częścią projektu T2C. Przetarg obejmie prace projektowe i budowlane
Zamówienie obejmuje m.in. wykonanie robót tymczasowych, przygotowawczych i rozbiórkowych, wykonanie placów składowych i komunikacyjnych o nawierzchni betonowej, usunięcie i wykonanie oznakowania poziomego i pionowego, wykonanie oświetlenia placów składowych na masztach h=35m posadowionych na palach, budowę budynków technicznych mieszczących stacje transformatorowe i rozdzielnie wraz z infrastrukturą techniczną, dostosowanie istniejącej i budowa nowej sieci kanalizacyjnej, deszczowej i wodociągowej, p-poż., gazowej, elektrycznej, niskoprądowej oraz uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.

W ramach prac rozbiórkowych wykonana będzie rozbiórka nawierzchni terminalowych celem dowiązania się do istniejącej infrastruktury (nawierzchni) terminalu T2- jeśli wymagane projektem wykonawcy, rozbiórka pozostałości ulicy Kontenerowej i rozbiórka i wywózka wraz z utylizacją utwardzonego materiału będącego pozostałością po poprzednich budowach.

Wykonane zostanę place składowo-manewrowe, a w tym: place składowe kontenerów pełnych wraz z ciągami komunikacyjnymi dla sprzętów terminalowych takich jak ciągniki siodłowe IMV, suwnice bramowe RTG i eRTG, sprzęt typu RS, odwodnienie liniowe. Powierzchnia placów wynosi około 3,6 ha.

Oferty zostaną ocenione pod względem ceny (80 proc.) i czasu wykonania (20 proc.). Firmy mogą składać oferty do 5 czerwca 2020 r.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony