Partner serwisu

DHL i DL Invest Group rozbudują centrum logistyczne w Psarach

Magdalena Romanowska 13.07.2020

DHL i DL Invest Group rozbudują centrum logistyczne w Psarach
fot. DL Invest Park
Dwie firmy logistyczne zawarły umowę o współpracy. DHL Supply Chain Polska oraz DL Invest Group rozbudują centrum logistyczne DL Invest Park Psary w województwie śląskim. Całkowita powierzchnia sięgnie ok. 200 tys. m2, a wdrożona koncepcja połączy centrum produkcyjne, magazynowe i dystrybucyjne z innowacyjnymi usługami logistycznymi.
Na ponad 40 ha powstanie logistyczny kampus oferujący profesjonalne usługi logistyczne i optymalizację łańcucha dostaw w A-klasowych, ekologicznych budynkach. Będą one dostosowane do indywidualnych potrzeb najemców.

Inwestorem jest DHL, który będzie również odpowiedzialny za stronę logistyczną inwestycji. Dl Invest Grup będzie partnerem zarządzającym i odpowie za generalne wykonawstwo i zarządzanie procesem realizacji.

W chwili obecnej na terenie inwestycji znajdują się dwa w pełni wynajęte budynki o powierzchni ok. 31 tys. m2. Kolejny budynek o powierzchni ok. 24 tys. m2 zostanie oddany do użytku we wrześniu b.r., następny etap projektu o powierzchni 14 tys. m2 będzie gotowy w IV kwartale b.r. W kolejnych etapach zbudowane zostanie ok. 130 tys. m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony