Partner serwisu

DK-42. Uwaga na zamknięty przejazd kolejowy w Końskich

Redakcja 03.10.2022

DK-42. Uwaga na zamknięty przejazd kolejowy w Końskich
fot. Google Maps
Przez najbliższy tydzień będą prowadzone prace remontowo-naprawcze na przejeździe drogowo-kolejowym w Końskich. Na kilka dni przejazd zostanie całkowicie zamknięty.
Prace prowadzi PKP PLK.

W poniedziałek rozpoczął się odbiór tymczasowej organizacji ruchu. Po jej zakończeniu odcinek drogi krajowej nr 42 w Końskich zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu. Kierowcy pojadą objazdami.

Jak podała GDDKiA, w kierunku Skarżyska-Kamiennej wyznaczone zostaną dwa objazdy. Pierwszy poprowdzony zostanie od ronda na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 42 (ul. Spacerowa i ul. Krakowska) z drogą wojewódzką nr 728 (ul. Kielecka i Solidarności) ulicami Solidarności, Koneckich Odlewników, Staszica, Armii Krajowej, Lipową, 1 Maja, Fabryczną, Górną i Krzywą do DK-42.

Drugi objazd rozpocznie się na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 42 (ul. 16 Stycznia) z drogą wojewódzką nr 749 (ul. Zamkowa). Objazd przeprowadzony zostanie ulicami Zamkową, Iwo Odrowąża, 1 Maja, Fabryczną, Górną i Krzywą do DK-42.

Objazd w kierunku Radomska od skrzyżowaniu drogi krajowej nr 42 (ul. Partyzantów) z drogą powiatową (ul. Krzywa) poprowadzony zostanie ulicami Krzywą, Górną, Fabryczną, Armii Krajowej, Staszica, Koneckich Odlewników i Solidarności do ronda na DK-42.

Ruch pieszych będzie się odbywał chodnikiem po południowej stronie DK-42.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony