Partnerzy serwisu:

Do dokończenia obiekty w ciągu S5 Poznań – Wronczyn

ep. 12.06.2020

Do dokończenia obiekty w ciągu S5 Poznań – Wronczyn
fot. GDDKiA Poznań
Ruszył przetarg na dokończenie robót na obiektach inżynierskich, w ramach budowy drogi ekspresowej S5 Poznań – Wronczyn. Trasa jest już przejezdna dla kierowców, ale pozostały jeszcze roboty, które trzeba dokończyć.
Poszukiwany wykonawca będzie musiał dokończyć wszystkie brakujące roboty w obszarze linii rozgraniczających drogę ekspresową dotyczących obiektów inżynierskich.

Dotyczą one m.in.: przejazdu gospodarczego pod drogą ekspresową, w ciągu drogi gminnej 330021P, wiaduktu ekologicznego dla dużych i średnich zwierząt zlokalizowany nad S5 oraz drogą gminną nr 225105P i wiaduktu drogowego w ciągu drogi powiatowej nr 2402P.

Są także prace przy mostach drogowych zlokalizowanych w ciągu drogi ekspresowej, nad kanałem Trzcielińskim i nad rzeką Samica Stęszewska wraz z przejściami dla zwierząt, a także m.in. wiaduktami drogowymi w ciągu dróg wojewódzkiej, gminnych oraz przy kładce dla pieszych łączących MOP-y Wronczyn i Zamysłowo. Przetarg na dokończenie prac przy tych MOP-ach ma być ogłoszony w najbliższych dniach.

Termin składania ofert przypada na 10 lipca. Jednym z kryteriów wyboru ofert będzie skrócenie terminy realizacji. Inwestor oczekuje, że prace będą wykonane maksymalnie w ciągu 6 miesięcy, ale okres ten może być skrócony do 5 miesięcy.PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony