Partnerzy serwisu:

Dolnośląskie: Jest przetarg na obwodnicę Złotoryi

Emilia Derewienko 17.02.2017

Dolnośląskie: Jest przetarg na obwodnicę Złotoryi
Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu ogłosiła przetarg na pierwszy etap budowy obejścia Złotoryi. Termin składania ofert mija 3 kwietnia tego roku.
Zadanie polega na budowie pierwszej części obwodnicy Złotoryi. W pierwszym etapie realizowany będzie odcinek od DW-363 do drogi powiatowej nr 2610D. Inwestycja zostanie wykonana w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

Trasa ma zostać zrealizowana w ciągu 36 miesięcy od podpisania umowy. Potencjalni wykonawcy są zobowiązani do wniesienia wadium w wysokości: 500 tys. zł. Przy wyborze najkorzystniejszej oferty, zamawiający będzie kierował się kryterium ceny (60%) oraz okresem gwarancji (40%).


Wyświetl większą mapę

Według wstępnych szacunków budowa około 4,5-kilometrowej obwodnicy Złotoryi ma kosztować 45 mln zł. Realizacja pierwszego etapu zadania zapewni zwiększenie dostępności terenów inwestycyjnych i ułatwi dojazd do strefy i wyjazd ze strefy w kierunku autostrady, przyszłej ekspresówki i samej Legnicy. W dalszej perspektywie obwodnica ma spiąć się z trasą wylotową na Jelenią Górę.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony