Partner serwisu

Dolnośląskie rozbuduje DW-340 od S5 do S8

GR, rynekinfrastruktury.pl 12.08.2022

Dolnośląskie rozbuduje DW-340 od S5 do S8
fot. Google Maps
Firmy, która sporządzi projekt rozbudowy drogi wojewódzkiej numer 340 od drogi ekspresowej S5 do trasy S8, szuka Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu.
DW 340 ma zostać rozbudowana na liczącym około 30 kilometrów długości odcinku od węzła S5 na wysokości powiatowego miasta Trzebnica do węzła S8 w rejonie Oleśnicy.
Wyświetl większą mapę
Na razie jest to jednak melodia przyszłości, póki co Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu szuka firmy, która sporządzi dokumentację projektową. Przetarg w tej sprawie został już ogłoszony, a zainteresowane firmy mogą się zgłaszać do 15 września. Na wykonanie projektu zwycięzca będzie miał dwa lata, licząc od podpisania umowy.

Przy wyborze wykonawcy urzędnicy będą brać pod uwagę przede wszystkim cenę (waga 60 %, im niższa, tym więcej punktów), ale też doświadczenie projektantów. Jeżeli będą mieć w swoim portfolio dwa opracowania, wówczas firma nie dostanie punktów, za trzy opracowania otrzyma 20 pkt, a za cztery i więcej – 40 pkt.

Do przetargu mogą stanąć podmioty, które w ciągu ostatnich 5 lat, co najmniej dwukrotnie opracowywały projekt budowlany wraz z projektem wykonawczym lub projekt budowlano-wykonawczy dotyczący budowy, przebudowy czy rozbudowy co najmniej 3-kilometrowego odcinka drogi klasy minimum Z. Obowiązuje 17 tysięcy złotych wadium.

Całkowita długość drogi wojewódzkiej numer 340 to 80 kilometrów, łączy ona miejscowość Małowice w powiecie wołowskim z Oleśnicą. Trasa przebiega przez powiaty: lubiński, wołowski, trzebnicki i oleśnicki.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony