Partnerzy serwisu:

Dolny Śląsk. Do przebudowy pójdą skrzyżowania łącznic do węzłów na A4

Elżbieta Pałys 01.03.2019

Dolny Śląsk. Do przebudowy pójdą skrzyżowania łącznic do węzłów na A4
Fot. Google Maps
Skrzyżowania łącznic węzłów autostradowych: Wrocław Wschód oraz Brzezimierz mają być przebudowane. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad we Wrocławiu ogłosiła właśnie przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej dla tego zadania.
Chodzi o wykonanie dokumentacji projektowej, tj. projektu budowlanego, projektu wykonawczego i dokumentacji przetargowej, a także wykonanie materiałów do uzyskania zezwolenie na realizację inwestycji drogowej.Wyświetl większą mapę

Zadaniem wybranego wykonawcy będzie także udzielanie odpowiedzi na pytania oferentów na etapie procedury przetargowej na realizację inwestycji oraz pełnienie nadzoru autorskiego w czasie realizacji robót budowlanych.

Planowane do przebudowy skrzyżowanie na łącznicy do węzła Brzezimierz znajduje się w ciągu drogi wojewódzkiej nr 396 w gminie Domaniów. To, które znajduje się na drodze do węzła Wrocław Wschód krzyżuje się z drogą nr 395 w gminie Żórawina.

W obu przypadkach obecne skrzyżowanie typu T ma być przebudowane na rondo. W ramach zlecanej do projektowania inwestycji mają też powstać m.in. tablice zmiennej treści powiązane z systemem zarządzania ruchem na autostradzie.

Oferty w przetargu będą przyjmowane do 12 marca. Zadanie ma być zrealizowane do końca 2022 roku, przy czym etap projektowy ma się zakończyć do 20 sierpnia 2020 roku.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony