Partnerzy serwisu:

Drogowcy kolejny raz spotkają się na stoku

Redakcja 09.01.2019

Drogowcy kolejny raz spotkają się na stoku
fot. OIGD
Już po raz piętnasty odbędą się Mistrzostwa Polski drogowców w narciarstwie alpejskim i snowboardzie im. Wojtka Malusi. Szeroko rozumiana branża drogowa spotka się na stoku już na początku marca.
Zarząd Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa realizując postanowienia Rady Izby dotyczące integracji środowiska drogowego oraz w związku z dużym zainteresowaniem poprzednimi imprezami organizuje: XV Mistrzostwa Polski drogowców w narciarstwie alpejskim i snowboardzie imienia Wojtka Malusi.

Zawody odbędą się w dniu 2 marca 2019 roku w Zakopanem na Stoku Szymoszkowa przy Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane. W przypadku niekorzystnych warunków śniegowych zawody mogą być przeniesione na inny stok w Zakopanem lub jego pobliżu – informuje organizator.

W zawodach mogą wziąć udział pracownicy oraz ich najbliższa rodzina (mąż, żona, rodzice, dzieci):
– firm członkowskich OIGD,
– administracji drogowej,
– firm, instytucji i organizacji współpracujących z OIGD na zaproszenie Organizatora.

Zawody snowboardowe przeprowadzone zostaną na Stoku Szymoszkowa w godzinach 10.00 - 12.00, natomiast zawody narciarskie przeprowadzone zostaną na Stoku Szymoszkowa w godzinach 10.00
– 17.00.

Po zawodach Organizator zaprasza na uroczystą kolację połączoną z zabawą w Sali Bankietowej Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem.

Koszt zorganizowania samych zawodów ponosi Izba oraz Sponsorzy, natomiast wszelkie koszty związane z przyjazdem na zawody i noclegiem ponoszą uczestnicy zawodów. Wysokość opłaty startowej ustalono na:
• 10 zł dla dzieci do lat 12;
• 70 zł dla pozostałych zawodników.
Opłata startowa obejmuje: 3-krotny przejazd wyciągiem, koszulkę startową, posiłek na stoku, uczestnictwo w uroczystej kolacji kończącej zawody.

Organizator przyjmuje zapisy na zawody drogą elektroniczną pod adresem: oigd@oigd.com.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 lutego 2019 r.

Szczegółowe informacje można znaleźć TUTAJ

PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony