Partnerzy serwisu:

Druga stacja paliw na podkarpackiej A4

inf. pras. 01.04.2020

Druga stacja paliw na podkarpackiej A4
fot. GDDKiA
Kierowcy mogę już korzystać ze stacji paliw zlokalizowanej na MOP Paszczyna Północ zlokalizowanym przy autostradzie A4 na wschód od Rzeszowa (kierunek Kraków) działa stacja paliw. Dzierżawcą jest Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. To druga na podkarpackim odcinku A4 stacja paliw − pierwsza znajduje się na MOP Palikówka k. Łańcuta.
Na terenie stacji na MOP Paszczyna Północ wybudowany został pawilon obsługi podróżnych o powierzchni około 500 m2, w którym znajduje się strefa sprzedaży i gastronomii. Stacja będzie obiektem czynnym całodobowo.

Aktualnie kierowcy podróżujący podkarpackim odcinkiem autostrady A4 mogą korzystać z ośmiu par MOP-ów (Jastrząbka/Jawornik, Paszczyna Północ/Paszczyna Południe, Bratkowice/Dąbry, Łukawiec/Palikówka, Budy/Młyniska, Pawłosiów/Cieszacin, Zamiechów/Kaszyce, Chotyniec/Hruszowice). W większości są to MOP-y I kat. Poza otwartą dzisiaj stacją paliw na MOP Paszczyna Północ, w stację paliw wraz z częścią gastronomiczną i hotelową wyposażony jest także, otwarty w listopadzie 2018 r., MOP Palikówka zlokalizowany na wschód od Rzeszowa (kierunek Korczowa, południowa jezdnia A4). Dzierżawcą jest PKN Orlen.

Wszystkie Miejsca Obsługi Podróżnych (MOP) przy drogach szybkiego ruchu działają i są dostępne dla podróżujących. Przy okazji otwarcia nowej stacji GDDKiA przypomina w komunikacie, że prawidłowa higiena rąk ma kluczowe znaczenie w walce z koronawirusem.

PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony