Partnerzy serwisu:

Dwie firmy chętne przebudować DK-11 w Pile

Elżbieta Pałys 23.11.2018

Dwie firmy chętne przebudować DK-11 w Pile
fot. Google Streeet View
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu otrzymała dwie propozycje cenowe w sprawie przebudowy drogi krajowej nr 11 w Pile. Obie powyżej budżetu.
Chodzi o przetarg w sprawie przebudowy drogi krajowej nr 11 w ciągu Al. Niepodległości i ul. Wodnej w Pile w województwie wielkopolskim.Wyświetl większą mapę

W przetargu zostały złożone dwie oferty ze zbliżona wyceną. Tańsza jest warta 3,855 mln zł a jej autorem jest firma Colas Polska. Drugą propozycję złożyła firma Pol-Dróg z Drawska Pomorskiego, która wyceniła prace na 3,920 mln zł. Zamawiający przewidział budżet w kwocie 2,625 mln zł.

Jeśli GDDKiA dołoży do zaplanowanej kwoty, wykonawca będzie wybrany przy pomocy kryteriów: cena – 60 proc., dodatkowy personel wykonawcy – 15 proc., długość okresu gwarancji – 20 proc. oraz aspekty społeczne – zatrudnienie osoby bezrobotnej – 5 proc.

Roboty powinny być wykonane w ciągu 100 dni od dnia zawarcia umowy, ale biorąc pod uwagę zbliżający się okres zimowy (od 15 grudnia), jeśli dojdzie do podpisania umowy, termin ten prawdopodobnie będzie się liczył od wiosny.

W ramach tego przetargu przebudowywany ma być odcinek DK-11 pomiędzy skrzyżowaniem ul. Wodnej z al. Jana Pawła a skrzyżowaniem al. Niepodległości Feliksa Nowowiejskiego. W sumie to odcinek o długości ponad 1 km.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony