Partnerzy serwisu:

Zmiany w kierownictwie łódzkiej GDDKiA

Elżbieta Pałys 01.06.2020

Zmiany w kierownictwie łódzkiej GDDKiA
fot. Google Maps
Paweł Ścieranka nie kieruje już łódzkim oddziałem GDDKiA. Na pełniącego obowiązki dyrektora wyznaczony został Jacek Gryga, zastępca Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad.
Zmiany w oddziale obowiązują od dziś. – Generalny dyrektor może w dowolny sposób kształtować strukturę organizacyjną – tłumaczy decyzję Szymon Piechowiak z GDDKiA. zaznaczając, że nie jest ona wynikiem jakiegokolwiek konkretnego przewinienia. 

Na pełniącego obowiązki dyrektora oddziału GDDKiA w Łodzi został wyznaczony Jacek Gryga, zastępca Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad. – Zobaczymy jak się ten model sprawdzi – mówi odpowiedzialny za kontakty z prasą przedstawiciel GDDKiA dodając, że w przyszłości mogą być podjęte inne decyzje.

Paweł Ścieranka pełnił obowiązki szefa łódzkiego oddziału GDDKiA od czerwca ub. roku. Wtedy zastąpił na tym stanowisku Macieja Tomaszewskiego.

Łódzkiej GDDKiA podlegają obecnie inwestycje związane z budową autostrady A1. Na terenie tego województwa trwa budowa 4 odcinków przyszłej autostrady między Tuszynem a granicą z województwem śląskim.  W realizacji jest także S14 – zachodnia obwodnica Łodzi.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony