Partnerzy serwisu:

EC Lublin: Otwarto przetarg na instalację oczyszczania spalin

Emilia Derewienko 17.02.2017

EC Lublin: Otwarto przetarg na instalację oczyszczania spalin
fot. Włodzimierz Włoch
Spółka „Energetyka” otworzyła postępowanie na budowę instalacji oczyszczania spalin w Wydziale EC-1 w Lubinie. Termin składania ofert upływa 7 kwietnia tego roku.
Przetarg polega na budowie instalacji oczyszczania spalin dla kotłów K1-K-5 w Wydziale EC-1 w Lubinie. Celem inwestycji jest obniżenie emisji zanieczyszczeń w spalinach. W ramach zamówienia, zwycięzca dostarczy i zamontuje instalację odazotowania oraz odsiarczania spalin dla kotłów K1, K2, K4 i K5 wraz z układem odpylania dla kotłów K1; K2; K3; K4; K5, nowych kanałów spalin.

Zadanie obejmuje również dostawę i zabudowę urządzeń i instalacji niewymienionych powyżej oraz inne prace i usługi niezbędne do osiągnięcia zakładanego celu. Zabudowa instalacji oczyszczania spalin nie może pogorszyć pracy istniejących kotłów.

Termin składania ofert w postępowaniu mija 7 kwietnia tego roku. Potencjalni wykonawcy zobowiązani są wpłacić wadium w wysokości 500 tys. zł. Kryterium, jakimi kierować się będzie zamawiający przy wyborze wykonawcy to kryterium ekonomiczne.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony