Partner serwisu

FBSerwis ma kolejny kontrakt drogowy w mazowieckim

inf. pras. 08.11.2022

FBSerwis ma kolejny kontrakt drogowy w mazowieckim
fot. FBSerwis
Całoroczne – bieżące i zimowe – utrzymanie około 180 km dróg krajowych ‎administrowanych przez Rejon w Zwoleniu przewiduje umowa, która GDDKiA oddział w Warszawie zawarła z firmą FBSerwis. Spółka będzie utrzymywała te drogi przez 48 miesięcy.
Wartość kontraktu to ponad 76 mln zł brutto. Za tę kwotę FBSerwis zrealizuje zadania związane m.in. z utrzymaniem nawierzchni ‎dróg, poboczy, odwodnienia, chodników i ścieżek rowerowych, oznakowania, ‎urządzeń bezpieczeństwa ruchu, a także zimowego utrzymania dróg. Zamówieniem objęte są ‎odcinki dróg krajowych nr 12, 48 i 79.

Nie jest to jedyny kontrakt realizowany aktualnie przez FBSerwis na zlecenie GDDKiA Oddział w Warszawie - od maja tego roku spółka utrzymuje obiekty inżynierskie zlokalizowane w Rejonach Radom i Zwoleń, a od czerwca obiekty inżynierskie zlokalizowane w Rejonach Siedlce, Mińsk Mazowiecki oraz Garwolin.

Utrzymanie infrastruktury drogowej jest jedną z trzech linii biznesowych Grupy FBSerwis, obok ‎Dywizji Usługi Środowiskowe oraz Dywizji FM/SL (facility management i street lighting).‎ Przychody tej działalności FBSerwis wyniosły w 2021 roku 142,7 mln zł.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony