Partnerzy serwisu:

FBSerwis poszerzył skład zarządu

Redakcja/inf. pras. 13.10.2020

FBSerwis poszerzył skład zarządu
fot FBSerwis
Od 13 października zarząd FBSerwis liczy 6 osób. Do grona zarządzającego spółką dołączył Arkadiusz Kazana.
Rada nadzorcza FBSerwis powierzyła nowemu członkowi zarządu funkcję dyrektora finansowego.  

Te funkcję Arkadiusz Kazana pełnił także w strukturach poza zarządem – dyrektorem finansowym w FBSerwis był od 29 marca 2019 r. sprawując tym samym nadzór nad działami finansowymi we wszystkich spółkach Grupy FBSerwis.

Obecnie w zarządzie FBSerwis, poza Arkadiuszem Kazaną, zasiadają: Artur Pielech (prezes Zarządu), Wojciech Smołka (wiceprezes Zarządu), Iwona Frączkowska (dyrektor personalny), Karolina Szymczak (dyrektor Działu Prawnego) oraz Ferdynand Waliszewski (dyrektor Dywizji Utrzymania Infrastruktury).

Arkadiusz Kazana jest menedżerem finansowym z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym, zdobytym w polskich i zagranicznych grupach kapitałowych z branży motoryzacyjnej, chemicznej i odpadowej. Przez ostatnie 3 lata przed dołączeniem do Grupy FBSerwis pracował w firmie działającej na rynku usług środowiskowych i energii odnawialnej, jako dyrektor finansowy i członek zarządu.

Grupa FBSerwis w ciągu pierwszego półrocza 2020 roku odnotowała przychody na poziome 277 mln zł – osiągając wynik o 23,6% wyższy niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Poprawie uległ również wskaźnik EBITDA – 58,1 mln zł w I półroczu 2020 roku vs 44,08 w I półroczu 2019 (wzrost o 31,8%). Zysk netto wzrósł do 24 mln zł w I półroczu 2020 roku względem 10,31 mln zł w analogicznym okresie ubiegłego roku, co oznacza poprawę o 132,8%.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Budimex
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony