Partner serwisu

Gdańsk: Kładka nad al. Armii Krajowej zyska nowe oblicze

Rafał Dybiński 09.12.2020

Gdańsk: Kładka nad al. Armii Krajowej zyska nowe oblicze
fot. UM Gdańsk
Rozpoczynają się prace remontowe na kładce dla pieszych nad al. Armii Krajowej w rejonie skrzyżowania al. Sikorskiego. Potrwają one do maja 2021 roku. W związku z robotami kładka została wyłączona z ruchu pieszego.
Prace wykonywane są na kładce nad al. Armii Krajowej, znajdującej się w rejonie skrzyżowania z al. Sikorskiego. Łączy ona dzielnice Chełm oraz Wzgórze Mickiewicza. Remontowana będzie kładka, znajdująca się od strony Obwodnicy Trójmiasta. Na czas wykonywania prac została ona zamknięta dla ruchu pieszego. Piesi mogą w tym czasie korzystać z oddalonej o ok. 80 metrów kładki, znajdującej się od strony centrum Gdańska na wysokości ul. Pobiedzisko

Roboty prowadzone na kładce nie będą miały obecnie wpływu na ruch kołowy. W kolejnych etapach prac, realizowanych w 2021 roku, będą jednak wymagały zawężenia fragmentu jezdni al. Armii Krajowej do jednego pasa. O terminach i szczegółach wprowadzanie tymczasowej organizacji ruchu poinformujemy w odrębnym komunikacie. Planowane zakończenie całości robót to 2 maja 2021 roku.

W zakres prac na kładce wchodzi wymiana balustrad oraz dylatacji, a także ułożenie nowej nawierzchni. Ponadto zabezpieczona zostanie powierzchnia żelbetowa kładki oraz umocnione będą przylegające do obiektu skarpy.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Obiekty inżynierskie
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony