Partnerzy serwisu:

GDDKiA szuka wykonawcy obwodnicy Gryfina

Elżbieta Pałys 30.09.2020

GDDKiA szuka wykonawcy obwodnicy Gryfina
Fot. Google Maps
W nowym śladzie drogi krajowej nr 31 powstać ma obwodnica Gryfina w woj. zachodniopomorskim. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła już przetarg na wybór wykonawcy.
Poszukiwany wykonawca będzie zobowiązany do zaprojektowania drogi, uzyskania wszelkich opinii, uzgodnień i pozwoleń, w tym zezwolenia na realizację inwestycji drogowej a na końcu wykonania robót budowlanych.

Obwodnica Gryfina ma być droga klasy GP o długości 5,6 km. W jej ciągu zaplanowane są 4 skrzyżowania typu rondo. Przebudowy będą wymagały drogi kolidujące z obwodnicą.

W ramach tej inwestycji przewidziano także budowę stanowiska do kontroli pojazdów dla służb Policji i Inspekcji Transportu Drogowego obsługującą dwa kierunki ruchu w relacji Chojna –Szczecin.

Powstanie infrastruktura dla pieszych i rowerzystów, a nowa droga będzie wyposażona w oświetlenie i odwodnienie.

Inwestor zakłada, że wszystkie prace wykonawca wykona w ciągu 39 miesięcy. Oferty od wykonawców powinniśmy poznać 13 listopada.

Zawarcie umowy z wykonawcą planowane jest na III kwartał 2021 roku. Roboty budowlane byłyby wówczas realizowane w latach 2023-2025.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony