Partnerzy serwisu:

GDDKiA: Wznawia przetarg na dwie części Regionalnych Projektów Wdrożeniowych Krajowego Systemu Zarządzania Ruchem

Redakcja 20.07.2019

GDDKiA: Wznawia przetarg na dwie części Regionalnych Projektów Wdrożeniowych Krajowego Systemu Zarządzania Ruchem
fot. GDDKiA
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) poinformowała o ponownym ogłoszeniu postępowania przetargowego na Regionalne Projekty Wdrożeniowe – Krajowy System Zarządzania Ruchem drogowym na sieci TEN-T etap 1.
Przetargi dotyczą dwóch części. Pierwsza z nich to drogi krajowe nr A1, A2 zarządzane przez Oddział GDDKiA w Łodzi, a drugi – trasy nr A4 i A8 zarządzane przez Oddziały GDDKiA we Wrocławiu i Opolu.

To ponowienie unieważnionych w ubiegłym miesiącu dwóch części zamówienia dla Regionalnych Projektów Wdrożeniowych Krajowego Systemu Zarządzania Ruchem. Przypomnijmy, że powodem było wartość złożonych ofert przekroczyła kwoty, które planowaliśmy przeznaczyć na sfinansowanie tych zadań. Zgodnie z zapowiedziami w znowelizowanej dokumentacji przetargowej zoptymalizowany został zakres zamówienia oraz zapisy kontraktowe.

Przedmiotem ogłoszonego zamówienia jest zaprojektowanie, wdrożenie i uruchomienie infrastruktury przydrożnej inteligentnych systemów transportowych i podłączenie jej do regionalnych Centrów Zarządzania Ruchem.

Termin otwarcia ofert został określony na 28 sierpnia 2019 roku. Podczas ich oceny zamawiający będzie brał pod uwagę takie aspekty jak: nieinwazyjne rozwiązania techniczne (20%), koszt utrzymania (20%) oraz cena (60%).

Oferty złożone na pozostałe dwie części poprzedniego zamówienia na Regionalne Projekty Wdrożeniowe (dotyczące dróg S6 i S7 w oddziałach GDDKiA w Gdańsku i w Olsztynie oraz dróg A1, A4, S1 w Oddziale GDDKiA w Katowicach) są obecnie na etapie oceny i badania w celu wyłonienia wykonawców.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony