Partnerzy serwisu:

Geotechnika: 20 lat Keller Polska – seminarium techniczne

Elżbieta Pałys 06.05.2016

Geotechnika: 20 lat Keller Polska – seminarium techniczne
for. Keller Polska
Keller Polska z okazji 20-lecia swojej działalności w kraju zaprasza na seminarium geotechniczne. Spotkanie odbędzie się 16 czerwca w Warszawie.
Podczas seminarium największa firma geotechniczna podzieli się swoimi doświadczeniami z dotychczasowych realizacji. Pokaże m.in. najciekawsze przedsięwzięcia zrealizowane w systemie zaprojektuj i zbuduj.

Na przykładzie drogi S7 przeanalizowane zostaną różne koncepcje na wzmocnienie podłoża. Uczestnicy seminarium wspólnie będą mogli przeanalizować zalety i wady sztywnych i podatnych wzmocnień podłoża.

W czasie seminarium przedstawione będą także kompleksowe rozwiązania geotechniczne dla głębokich wykopów. W ramach seminarium przewidziano także seminarium techniczne.

Seminarium geotechniczne z okazji 20-lecia działalności Keller Polska odbędzie się 16 czerwca 2016 r. w sali „A” w Domu Technika NOT przy ul. Czackiego 3/5 w Warszawie. Udział jest bezpłatny, przy czym chęć uczestnictwa należy zgłosić do 20 maja – szczegółowe informacje oraz znajdują się w załączonym pliku.

Portal RynekInfrastruktury.pl objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Keller Polska
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony