Partnerzy serwisu:

GPW. Budimex wyróżniony za raport nt. ładu korporacyjnego

inf. pras. 19.10.2020

GPW. Budimex wyróżniony za raport nt. ładu korporacyjnego
fot. mat. pras.
Budimex został uhonorowany wyróżnieniem w prestiżowym konkursie „The Best Annual Report 2019” za najlepsze oświadczenie o stosowaniu ładu korporacyjnego w spółce. Konkurs organizowany jest dla spółek giełdowych przez Instytut Rachunkowości i Podatków.
Celem konkursu jest promowanie raportów rocznych o największej wartości użytkowej dla akcjonariuszy i inwestorów. Biorą w nim udział spółki z rynku regulowanego, jak i z NewConnect.

– Zostaliśmy pierwsi raz wyróżnieni w tym konkursie – mówi Cezary Mączka – członek Zarządu Budimex SA – dyrektor Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Jest ono dla nas niezwykle ważne ponieważ organizują go podmioty współtworzące system giełdowy i finansowy w Polsce. Stajemy w jednym szeregu pod względem jakości komunikacji ładu korporacyjnego za 2019 rok z takimi jak PGNIG, PGE i Grupa Azoty – mówi Cezary Mączka.

Wyniki 15. edycji konkursu „The Best Annual Report” ogłoszone zostały 15 października podczas uroczystej gali, która odbyła się w Sali Notowań, w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Konkurs ten jest jednym z najważniejszych i najbardziej cenionych konkursów tego typu w Polsce. Patronem strategicznym konkursu jest GPW w Warszawie. Konkurs „The Best Annual Report” ma na celu tworzenie dobrych praktyk oraz standardów sporządzania raportów rocznych, zgodnie z obowiązującymi wymogami formalnymi i zaleceniami instytucji międzynarodowych. Instytut Rachunkowości i Podatków promuje raporty o największej wartości użytkowej dla akcjonariuszy i inwestorów.

PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Budimex
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony