Partnerzy serwisu:

GreenWay na stacjach paliw Amic Energy

Redakcja 15.09.2019

GreenWay na stacjach paliw Amic Energy
fot. Pixabay
GreenWay wprowadza punkty ładowania samochodów elektrycznych na stacje paliw Amic Energy. Zacznie się od dziesięciu wybranych lokalizacji przy głównych trasach samochodowych i dwóch stacji w Warszawie.
GreenWay Polska zainstaluje swoje ładowarki na dziesięciu stacjach paliw AMIC Energy, zlokalizowanych przy głównych trasach w Gdyni, Kielcach, Lesznie, Łodzi, Ostrowie Wielkopolskim, Pile, Rybniku, miejscowości Urzut (przy drodze S8 w gminie Nadarzyn) oraz na dwóch stacjach w Warszawie. Spółki są otwarte na poszerzenie współpracy w przyszłości o kolejne lokalizacje, a także instalację ładowarek ultraszybkich, o mocy do 350 kW.

– Współpraca z tak dużą siecią stacji paliw daje nam możliwość oferowania możliwości ładowania na najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach – mówi portalowi orpa.pl Rafał Czyżewski, prezes GreenWay Polska. – To świetna wiadomość dla elektrycznych kierowców, dla których zasięg i gęstość sieci ładowania bezpośrednio przekłada się na komfort korzystania z pojazdów.

Amic Energy deklaruje chęć większego zaangażowania w rozwój elektromobilności. Firma zapowiada, że chce wychodzić naprzeciw potrzebom klientów i popularyzować obecność ładowarek elektrycznych na stacjach paliw. Decyzja o współpracy z firmą GreenWay wpisuje się w ich strategię oferowania innowacyjnych rozwiązań.

Amic Polska zarządza siecią 114 stacji paliw w Polsce.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony