Partnerzy serwisu:

IDS-Bud ma nowego prezesa

ep. 12.11.2020

IDS-Bud ma nowego prezesa
fot. IDS-Bud
Marcin Idzik decyzją rady Nadzorczej został prezesem Zarządu IDS-Bud. Nowy prezes z grupą IDS-Bud związany jest od 2018 roku.
Jak poinformowała spółka, Marcin Idzik jest menedżerem z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, energetycznej i obronnej, a także w administracji publicznej.

W grupie IDS-Bud początkowo pracował jako dyrektor ds. eksportu, a następnie jako prezes DIM Construction – spółki technologiczno-inżynieryjnej, realizującej specjalistyczne prace budowlane w oparciu o własne zasoby sprzętowe i osobowe.

Od listopada 2020 roku łączy funkcję prezesa IDS-BUD z obowiązkami Prezesa DIM Construction oraz DIM Serwis – czytamy w komunikacie.

– Dołączam do zespołu doskonałych menedżerów, z powodzeniem zarządzających realizacją niezwykle wymagających projektów. Jednocześnie mam świadomość wyzwań, przed jakimi stoi cała branża budowlana w kontekście trwającej pandemii oraz perspektyw finansowania strategicznych inwestycji energetycznych i środowiskowych – mówi nowy prezes zarządu.

– Cieszę się zatem z możliwości dalszego zwiększania synergii IDS-BUD z zarządzaną przeze mnie spółką DIM Construction, zapewniającą generalnym wykonawcom dostęp do innowacyjnych rozwiązań technologicznych, pozwalających optymalizować proces budowlany, a także specjalistycznego sprzętu i doświadczonych załóg – dodaje i deklaruje: – Obie spółki będą nadal działać w oparciu o wypracowane wcześniej strategie, liczę jednak, że dzięki zacieśnionej współpracy będziemy w stanie konsekwentnie zwiększać portfel zamówień i poszerzać pola współpracy z partnerami biznesowymi na rynku budowlanym.

PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony