Partner serwisu

Jak wojna w Ukrainie wpływa na inwestycje transportowe

Redakcja 25.05.2022

Jak wojna w Ukrainie wpływa na inwestycje transportowe
fot. GDDKiA
Od trzech miesięcy mieszkańcy Ukrainy zmagają się z dramatycznymi skutkami zbrojnej napaści rosyjskiej. Wojna za naszą wschodnią granicą ma także wpływ na światową gospodarkę. Jej skutki są widoczne także w polskim transporcie i inwestycjach w infrastrukturę transportową. Z czym mamy do czynienia obecnie i na jakie wyzwania się przygotować?
Odpowiedzi na te pytania będą szukać eksperci w ramach organizowanego przez Centrum Unijnych Projektów Transportowych webinarium – „Transport i inwestycje transportowe finansowane z funduszy UE w cieniu wojny w Ukrainie”.

Wystąpienia i dyskusje ekspertów będą się koncentrowały wokół problemów związanych z zakłóconymi łańcuchami dostaw, czy sytuacji na rynku materiałów budowlanych i usług.

Spotkanie w formule online odbędzie się 21 czerwca 2022 r. Jest zorganizowane w ramach prac Transportowego Obserwatorium Badawczego.

Zgłoszenia uczestników będą przyjmowane do 6 czerwca 2022 r. pod adresem e-mail: tob@cupt.gov.pl. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, przy czym liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji oraz agenda spotkania TUTAJ
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Wojna Rosja - Ukraina
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony