Partnerzy serwisu:

Jedna oferta na dzierżawę MOP Palędzie w ciągu S11

Magdalena Romanowska 04.02.2020

Jedna oferta na dzierżawę MOP Palędzie w ciągu S11
fot. GDDKiA Poznań
Z końcem stycznia nastąpiło otwarcie ofert na dzierżawę Miejsca Obsługi Podróżnych Palędzie, który znajduje się w ciągu drogi ekspresowej S11 na zachodniej obwodnicy Poznania. Wpłynęła jedna oferta firmy Shell Polska.
Niedawno pisaliśmy o przetargu na wybór dzierżawców MOP Wyszogóra i Jarkowo na drodze S6 Goleniów – Koszalin. Tym razem chodzi o przetarg na dzierżawę MOP w ciągu S11 w Wielkopolsce. Zgłosiła się jedna firma − oferta firmy Shell Polska zostanie sprawdzona pod kątem merytorycznym, co pozwoli na wybranie wykonawcy i zawarcie umowy. Planowany termin podpisania umowy to I kwartał br. Postępowanie przetargowe było ogłaszane osiem razy.

Na terenie Wielkopolski w budowie znajduje się w 7 Miejsc Obsługi Podróżnych zlokalizowanych w ciągu S5, S8 oraz S11 kat. II i III objętych dzierżawą na rozbudowę miejsca obsługi podróżnych o stację paliw, bistro, restaurację.

Są to między innymi MOP Łubowo kierunek Poznań kat. II, dzierżawca stacji paliw BP (w trakcie realizacji – planowane zakończenie I kwartał 2020) na odcinku S5 Poznań – Gniezno czy MOP Golina wielka kier. Poznań kat. II, gdzie dzierżawcą jest Lotos (w trakcie realizacji – planowane zakończenie IV kwartał 2020) w ciągu S5 odc. Poznań – Wrocław.

Kierowcy mogą już korzystać z MOP-ów Siekierki oraz Czerlejno w ciągu S5 na trasie z Gniezna do Poznania.

W I kwartale br. planujemy ogłosić postępowanie przetargowe na dzierżawę MOP Sierakowo i Kokorzyn w ciągu S5 Poznań- Wrocław.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony