Partnerzy serwisu:

Jest kolejna umowa na dokończenie S5

ep. 24.09.2019

Jest kolejna umowa na dokończenie S5
fot. GDDKiA
Firma Erplast z Bydgoszczy wykona oznakowanie pionowe na odcinku drogi S5 Poznań – Wronczyn. GDDKiA podpisała właśnie umowę w tej sprawie.
Erplast był jedynym oferentem w postępowaniu przetargowym na te prace. Wykona zadanie w ciągu 46 dni. Prace będą kosztowały 1,697 mln zł brutto.

To trzecia umowa na prace pozostałe do zrealizowania po rozwiązaniu umowy z konsorcjum na czele z Toto Construzioni Generali. Wcześniej inwestor zawarł już dwie umowy z firmą Colas – na dokończenie budowy drogi zbiorczej nr 1 i węzła Konarzewo oraz na połączenie dwóch sąsiednich odcinków drogi S5: Poznań – Wronczyn i Wronczyn – Kościan.

Są już oferty na roboty w zakresie ogrodzeń, bram, furtek i rurociągu światłowodowego oraz na dokończenie węzła Stęszew. Nie złożono natomiast żadnej oferty w przetargu na dokończenie oznakowania poziomego.

– GDDKiA dokłada wszelkich starań, aby w IV kwartale br. udostępnić kierowcom 16-kilometrowy odcinka S5 Poznań – Wronczyn – informuje Alina Cieślak, rzecznik prasowa poznańskiego oddziału GDDKiA.

Przypomnijmy, jedną jezdnią na tym odcinku kierowcy jeżdżą już od grudnia ub. roku.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony