Partnerzy serwisu:

Jest przetarg na budowę S7 Miechów – Szczepanowice

Magdalena Romanowska 29.04.2020

Jest przetarg na budowę S7 Miechów – Szczepanowice
fot. GDDKiA
Ogłoszono przetarg na budowę kolejnego odcinka drogi ekspresowej nr 7 od granicy woj. Świętokrzyskiego do Krakowa. Chodzi o fragment od węzła Miechów do węzła Szczepanowice o długości ponad 5 km.
Zadaniem wykonawcy będzie zaprojektowanie dwujezdniowej drogi ekspresowej, drogi S7 o długości ok. 5,33 km od węzła Miechów (bez węzła) do węzła Szczepanowice (bez węzła) wraz z obiektami inżynierskimi, towarzyszącą infrastrukturą i urządzeniami bezpieczeństwa ruchu, tj. opracowanie dokumentacji projektowej.

Ponadto wykonawca będzie musiał uzyskać w imieniu i na rzecz zamawiającego wymaganych prawem wszelkich opinii, uzgodnień, pozwoleń, zezwoleń, decyzji niezbędnych do zaprojektowania i zrealizowania inwestycji, w tym niezbędnych zmian wydanych wcześniej decyzji administracyjnych. Następnie wykonawca wybuduje drogę ekspresową o wyżej wymienionych parametrach wraz z obiektami inżynierskimi i towarzyszącą infrastrukturą,

 
Mapa: GDDKiA

Kryteriami wyboru wykonawcy będą : przedłużenie okresu gwarancji jakości (30 proc.), termin realizacji kontraktu (10 proc.) oraz cena (60 proc.). Zainteresowani mogą składać oferty do 26 czerwca 2020 roku.

Przypominamy, że w marcu przyznano dodatkowe pieniądze na realizację odcinków S7 od granicy województwa świętokrzyskiego do węzła Miechów (województwo małopolskie) oraz Modlin – Czosnów (województwo mazowieckie). Następnie wybrano Intercor na wykonawcę pierwszego z odcinków, a po rozstrzygnięciu przetargu na odcinek Modlin – Czosnów do jego realizacji wybrano Budimex.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony