Partnerzy serwisu:

Keller Polska z tytułem Najlepszego Pracodawcy

Redakcja 16.11.2016

Keller Polska z tytułem Najlepszego Pracodawcy
fot. mat. pras.
Spółka Keller Polska uzyskała zaszczytny tytuł Najlepszego Pracodawcy 2016 w rozpoznawalnym na całym świecie programie AON Hewitt (AON Best Employers).
Tego tytułu nie otrzymuje się standardowo w procesie certyfikacji – prawo do posługiwania się mianem Najlepszego Pracodawcy posiadają wyłącznie najlepsze firmy, które spełniły surowe kryteria, tworząc angażujące środowiska pracy. W tym roku w Polsce było ich zaledwie 16 – powiedział Tomasz Michalski, Dyrektor Naczelny Keller Polska Sp. z o.o.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się do programu jest udział załogi w badaniu. AON Hewitt dokonuje oceny, uwzględniając 4 wskaźniki: zaangażowanie pracowników, angażujące przywództwo, kultura wysokich wyników oraz wiarygodna marka pracodawcy.
AON Najlepsi Pracodawcy to jedyny konkurs nagradzający firmy tytułem Najlepszego Pracodawcy wyłącznie na podstawie opinii pracowników. Jest jednocześnie największym badaniem i diagnozą organizacji pod kątem zaangażowania pracowników w Polsce. Do tej pory przebadanych zostało ponad 440 tys. pracowników z ponad 1000 firm w naszym kraju.

– Firmy, które angażują pracowników mają silne umiejętności przyciągania, utrzymywania i rozwijania talentów. Zaangażowani pracownicy osiągają lepsze rezultaty, co wpływa na lepsze wyniki finansowe, a pracownicy w większym stopniu przyczyniają się do sukcesu klientów firmy – powiedział o nagradzanych przedsiębiorcach Edward Stanoch, Partner Zarządzający Aon Hewitt, Lider Praktyki Talent w Europie.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Keller Polska
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony