Partnerzy serwisu:

Keller Srebrnym Partnerem Kongresu Infrastruktury Polskiej

Redakcja 17.05.2019

Keller Srebrnym Partnerem Kongresu Infrastruktury Polskiej
fot. Keller Polska
Specjalizująca się w inżynierii geotechnicznej firma Keller została Srebrnym Partnerem Kongresu Infrastruktury Polskiej. Kongres odbędzie się 12 czerwca w Warszawie.
Wydarzenie, które w ubiegłym roku zgromadziło 650 uczestników w tym roku będzie się odbywało po raz siódmy. Jego organizatorem jest Zespół Doradców Gospodarczych TOR i portal RynekInfrastruktury.pl.

Miejscem spotkania przedstawicieli branży budowlanej, w tym infrastrukturalnej oraz transportowej będzie Centrum Nauki Kopernik.

W tym roku poza bieżącymi problemami z jakimi mierzy się polski sektor infrastruktury będziemy rozmawiać m.in. o nowej ustawie Prawo zamówień publicznych i jej możliwym wpływie na rynek inwestycji, a także skomplikowanym – jak pokazuje praktyka – relacjom wykonawca – inwestor.

Nie zabraknie oczywiście rozmowy na jeden z najbardziej palących problemów – waloryzacji.

Będziemy rozmawiać o przyszłości branży i przyszłości transportu z uwzględnieniem nowoczesnych technologii ale i poszanowania środowiska naturalnego.

Dyskusjom będzie towarzyszyła wystawa. Na terenie przed CNK ciężki sprzęt służący do prac geotechnicznych wystawi firma Keller.
PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Keller Polska
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony