Partner serwisu

KIP 2014: Polski Związek Pracodawców Budownictwa otrzyma wyróżnienie

02.10.2014

KIP 2014: Polski Związek Pracodawców Budownictwa otrzyma wyróżnienie
Redakcja portalu „RynekInfrastruktury.pl” przy współpracy ze Stowarzyszeniem „Inicjatywa dla Infrastruktury” postanowiła wyróżnić Polski Związek Pracodawców Budownictwa. Organizacja została doceniona za szerzenie wiedzy o nowoczesnych metodach przygotowania i realizacji inwestycji oraz działania na rzecz na rzecz poprawy funkcjonowania rynku sektora budownictwa infrastrukturalnego w Polsce.

Naszym celem było wyróżnienie tych osób, firm i organizacji, które odniosły sukces na trudnym rynku budowlanym i tym samym sprawiły, że nasza infrastruktura może się rozwijać. PZPB jest ogólnopolską organizacją zrzeszającą największe firmy z branży budowlanej, które stanowią około 70 proc. potencjału rynku generalnego wykonawstwa.

 

Reprezentuje interesy zarówno największych firm budowlanych działających na krajowym rynku budowlanym, jak też firm małych i średnich. Jej celem jest tworzenie rozwiązań systemowych dotyczących sektora budowlanego oraz tworzenie platformy porozumienia pomiędzy różnymi środowiskami sektora budownictwa w Polsce.

 

Kapituła doceniła fakt, iż PZPB korzystając z przywileju odwoływania się do Krajowej Izby Odwoławczej w imieniu swoich członków, robi to również w interesie wszystkich firm budowlanych zbulwersowanych zapisami SIWZ publikowanych przez inwestorów publicznych.

 

Jedną z przyczynek do uhonorowania organizacji jest zaangażowanie ekspertów PZPB w debatę publiczną toczoną w mediach dotyczących najważniejszych sprawa nie tylko dla branży ale również szeroko pojmowanego dobra publicznego.

 

PZPB jest kolejnym laureatem, który otrzyma wyróżnienie przyznawane przez nasz portal przy współpracy ze Stowarzyszeniem IDI. Sukcesywnie będziemy ogłaszać i prezentować kolejnych nagrodzonych.

 

Do tej pory na naszych łamach zaprezentowaliśmy już kilku zwycięzców. Zachęcamy do lektury:

 

 

Budimex: – Łączna wartość wygranych przez nas ostatnio przetargów to blisko 2,4 mld zł. Daje nam to pierwsze miejsce na liście wykonawców – mówi Dariusz Blocher, prezes Budimeksu. Więcej na ten temat w tekście pt. "KIP 2014: Budimex nagrodzony"

 

Mirbud: – Realizacja 60 km autostrady A1 w terminie umownym przy poprawnej współpracy z zamawiającym, pokazuje inwestorom, że można na nas polegać – mówi Jerzy Mirgos, prezes firmy Mirbud. Więcej na ten temat w tekście pt. "KIP 2014: Mirbud i jego prezes wyróżnieni"

 

Torpol: Firma jest czołowym podmiotem na rynku budownictwa infrastruktury kolejowej i tramwajowej w Polsce. Działa od 23 lat. Realizuje obecnie największe w Polsce projekty infrastrukturalne na sieci kolejowej: budowę dworca Łódź Fabryczna i modernizację linii E75 Rail Baltica. Więcej na ten temat w tekście pt. "KIP 2014: Torpol nagrodzony przez portal „RynekInfrastruktury.pl”

 

ZUE: – Gdy zakładałem ZUE w 1991 roku zatrudniałem jedną osobą, dziś w grupie pracuje 800. Jest to osiągnięcie, z którego jestem najbardziej dumny – mówi prezes ZUE Wiesław Nowak. Więcej na ten temat w tekście pt. "KIP 2014: ZUE i jego prezes wyróżnieni"

 

Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia. - Dzięki konsekwentnym działaniom prezydenta Wrocław stał się drugim obok Warszawy aglomeracyjnym miastem, gdzie ponad 50 proc. ulic jest w dobrym stanie technicznym. Czytaj więcej w tekście: "KIP 2014: Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz wyróżniony"
 

 


 

Wyróżnienia zostaną wręczone 4 listopada podczas uroczystego bankietu poprzedzającego organizowany w Krakowie Kongres Infrastruktury Polskiej, który odbędzie się 5 listopada. Zachęcamy do udziału w samym Kongresie oraz wydarzeniach mu towarzyszących. Więcej informacji wkrótce na stronie TOR Konferencje. Organizatorem jest Stowarzyszenie Inicjatywa dla Infrastruktury.

 

PARTNERZY DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Kongres Infrastruktury Polskiej 2014
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony